Comarch ERP Systemy  
  WaPro   Posnet   Elzab   Farex
home profil firmy portfolio nasi klienci kontakt
integrator teleinformatyczny autoryzowany partner COMARCH-CDN
equipment software knowledge experience
pomagamy wielu możemy pomóc i tobie

oferta programowa

CDN Klasyka:
 

CDN Klasyka to spójna i kompletna oferta dla małych i średnich firm handlowych, usługowych i produkcyjnych. Składa się na nią ponad 10 programów wspomagających zarządzanie i księgowość, pracujących w środowisku DOS. W skład pakietu wchodzą programy:

  • magazynowo- fakturujące : Firma++, Faktury,

  • finansowo-księgowe: Księga Podatkowa, Profesjonalna Księga Podatkowa, Księga Handlowa, Profesjonalna Księga Handlowa,

  • kadrowo-płacowe : Płace, Płace i Kadry.

Z każdej z grup programów CDN Klasyka, Klient może wybrać te, które odpowiadają najlepiej jego potrzebom. Rozwiązania te, uzupełnione są o szereg aplikacji dodatkowych, pracujących w środowisku Windows: Profit , Xlink , Efekt , Etykiety , Zamówienia .


Programy z pakietu CDN Klasyka w wielu regionach kraju i w wielu branżach, stały się prawdziwym standardem. Użytkownicy chwalą ich funkcjonalność i efektywność. Również urzędnicy skarbowi wypowiadają się o ich pozytywnie, podkreślając, że firma pracująca "na CDN - ie" bezbłędnie liczy podatki i rzetelnie prowadzi księgi. Znajomość oprogramowania COMARCH to także prawdziwy atut na rynku pracy.


CDN Klasyka to przede wszystkim: funkcjonalność, stabilność, łatwy i przejrzysty interfejs, niezawodność i aktualność rozwiązań .

  Klasyka

 

CDN Optima:
 

Skuteczne i nowoczesne zarządzanie w warunkach otwartego rynku Unii Europejskiej wymaga zaawansowanych, a jednocześnie przyjaznych narzędzi, które oprócz możliwości ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, przedstawiają pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej firmy.
Takim rozwiązaniem jest CDN OPT!MA - nowoczesny, zintegrowany system do zarządzania odpowiadający na potrzeby małych i średnich firm.

CDN OPT!MA spełnia wymogi stawiane przez Unię Europejską. Pozwala na prowadzenie firmy zgodnie ze standardami europejskimi.

CDN OPT!MA pracuje w środowisku Microsoft Windows. Umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również pozwala na efektywną pracę w sieci. Modułowa budowa CDN OPT!MA daje możliwość elastycznego dopasowania systemu do potrzeb każdej firmy.

Ergonomiczny i przyjazny interfejs programu ułatwia pracę z systemem nie tylko zaawansowanym użytkownikom ale i rozpoczynającym pracę z CDN OPT!MA.

Moduły CDN OPT!MA: Faktury Magazyn Kasa/Bank CRM Księga Handlowa Księga Podatkowa Środki Trwałe Płace i Kadry, Płace i Kadry XL, Analizy

Unikalną cechą jest możliwość wynajmowania programu przez Internet za pośrednictwem platformy ASP – CDN Online. ( www.cdn.com.pl/cdnonline )

CDN OPT!MA umożliwia elektroniczną wymianę dokumentów z większością sieci handlowych przez wbudowana opcję EDI (Electronic Data Interchange) oraz dołączone oprogramowanie COMARCH ECOD Connector.

System współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi typu: kasy fiskalne, drukarki fiskalne oraz drukarki etykiet oraz kodów kreskowych.
  Optima

 

CDN Xl:
 

CDN XL to wielomodułowy, w pełni zintegrowany system informatyczny klasy ERP dedykowany dla średnich i dużych firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności zapewnia pełne wsparcie i automatyzację procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. System umożliwia pracę on-line/off-line firmom wielooddziałowym, posiadającym często skomplikowany obieg dokumentów. Oprogramowanie doskonale wspiera pracę akwizytorów, vansellerów, oraz punktów sprzedaży detalicznej i oddziałów przedsiębiorstwa. CDN XL pozwala na wykorzystanie nowoczesnych form handlu elektronicznego poprzez współpracę z systemami EDI. Istnieje też możliwość wynajmu systemu – czyli użytkowania go w modelu ASP (Application Service Provision).

CDN XL jest produktem całkowicie polskim, dostosowanym do krajowych realiów gospodarczych i standardów Unii Europejskiej . System został zaprojektowany przez zespół wysoko wykwalifikowanych projektantów, programistów i konsultantów, którzy wraz z Autoryzowanymi Partnerami ERP stanowią silne wsparcie merytoryczne dla klientów. Każda nowa wersja systemu CDN XL obejmuje zarówno dostosowanie produktu do ciągle zmieniających się w naszym kraju przepisów, jak też rozwój istniejących oraz tworzenie nowych funkcjonalności zwiększających ergonomię pracy z systemem.

Szeroko rozwinięta funkcjonalność w połączeniu z możliwościami parametryzacji i konfiguracji pozwalają na dostosowanie produktu do indywidualnych i unikalnych potrzeb klienta. Elastyczność systemu, umożliwia integrację z zewnętrznymi aplikacjami dedykowanymi dla klienta. Bazując na wieloletnich doświadczeniach firmy COMARCH oraz naszych Partnerów, wypracowano Metodykę Wdrożeń Systemu ERP, która pozwala na prowadzenie projektu wg sprawdzonego planu zapewniając skuteczność, optymalizację i znaczne skrócenie czasu wdrożenia.

CDN XL to system działający w układzie klient-serwer. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii - Microsoft SQL Server 2000 – zapewnia sprawną, bezawaryjną pracę, bezpieczeństwo danych oraz integrację z aplikacjami z pakietu Microsoft Office. Dodatkowe narzędzia dają możliwości uzupełniania systemu o nowe funkcje. Unikalność produktu podkreśla certyfikat Designer for Microsoft BackOffice.

  XL

 

F-Fakturka:
 

Program WF-Fakturka został zaprojektowany dla małych firm wystawiających maksymalnie kilkaset faktur (paragonów) miesięcznie.
Nie zarządza on stanem magazynu, dlatego przeznaczony jest dla firm, które nie prowadzą gospodarki magazynowej, ewentualnie do obsługi punktów sprzedaży, w których stan magazynu nie odgrywa istotnego znaczenia. Bardzo przydatny będzie zarówno w sklepach, zakładach usługowych, jak i w jednoosobowych firmach wystawiających po kilka faktur miesięcznie.
Ilość funkcji programu ograniczona została świadomie do niezbędnego minimum, tak aby program był maksymalnie prosty w obsłudze i przejrzysty, a przyswojenie jego funkcji przez użytkownika szybkie i naturalne.
Instalacja programu odbywa się automatycznie po włożeniu płyty instalacyjnej CD-ROM i nie zajmuje więcej niż kilkanaście sekund. Te cechy sprawiają, że program nie powinien sprawić kłopotu nawet użytkownikom nie mającym wcześniej do czynienia z komputerem a w szczególności zagadnieniami fakturowania komputerowego. Opanowanie jego funkcji nastąpi w sposób szybki i przyjemny.

 

 

WF-Mag dla Windows:
 

Program WF-Mag dla Windows (SQL) przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, o różnym profilu działalności. Pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cenników, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Oprócz tego ułatwia analizę przepływu towarowego, poprzez możliwość tworzenia różnorodnych zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie.

WF-Mag dla Windows (SQL) jest funkcjonalną kontynuacją, dobrze znanej na polskim rynku, wersji DOS-owej programu. Jest on wynikiem połączenia dotychczasowych, bogatych doświadczeń firmy, jako producenta aplikacji biznesowych, z możliwościami jakie daje zastosowanie najnowszych technologii informatycznych. Nowa wersja programu jest w pełni zintegrowana i kompatybilna ze środowiskiem oraz interfejsem Microsoft Windows. Może pracować pod kontrolą Windows 98, 2000, ME, XP, 2003 Server maksymalnie wykorzystując zalety tych systemów operacyjnych.

 

 

WF-MAG:
 

WF-MAG przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w małych i średniej wielkości firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych o różnym profilu działalności. Program pozwala na wspomaganie sprzedaży poprzez rozbudowany system wariantów sprzedaży, cen, upustów, kontrolę zobowiązań i należności. Oprócz tego ułatwia nadzór przepływu towarowego poprzez możliwość tworzenia zestawień przychodów i rozchodów towarów w dowolnym okresie.

WF-MAG jest programem uniwersalnym i wysoce konfigurowalnym. Wyposażony jest w kilkadziesiąt parametrów konfiguracyjnych pozwalających użytkownikowi decydować o sposobie pracy programu, miedzy innymi w rozbudowany system ostrzeżeń powiadamiający o zaległościach finansowych odbiorcy, przekroczeniu stanu minimalnego, braku towaru w magazynach, cenie zakupu przewyższającej cenę sprzedaży.

Prostota obsługi, czytelny interfejs użytkownika, szybki i wygodny dostęp do najczęściej używanych funkcji pozwalają na łatwe wyszukiwanie informacji (za pomocą pierwszych liter, numerów dokumentów, po dowolnym ciągu znaków, możliwość sortowania danych, grupowania danych, możliwość wglądu w stany magazynowe w dowolnym okresie czasu) jak również sporządzanie zestawień i prowadzenie analiz.

 

 

WF-KaPeR dla Windows:
 

WF-KaPeR dla Windows jest systemem przeznaczonym do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji sprzedaży. Program umożliwia obliczanie i drukowanie deklaracji podatkowych, rozliczanie prywatnych samochodów, emisję dokumentów księgowych i wiele innych.

WF-KaPeR dla Windows zawiera mechanizm ewidencjonowania środków trwałych oraz odliczania miesięcznych odpisów amortyzacyjnych. Umożliwia ewidencję wyposażenia zakupionego dla potrzeb firmy nie sklasyfikowanego jako środki trwałe. Program pozwala także na obsługę wynagrodzeń oraz tworzenia deklaracji dla ZUS i Urzędu Skarbowego.

WF-KaPeR dla Windows jest funkcjonalną kontynuacją dobrze znanej na polskim rynku wersji DOS-owej programu, obecnej na rynku od kilku lat. Jest on wynikiem połączenia dotychczasowych bogatych doświadczeń firmy, jako producenta aplikacji biznesowych, z możliwościami, jakie daje zastosowanie najnowszych technologii informatycznych. Program jest w pełni kompatybilny ze środowiskiem i interfejsem Microsoft Windows - pracuje pod kontrolą Windows 95, 98, 2000, NT, ME, XP maksymalnie wykorzystując zalety każdego z tych systemów operacyjnych.

 

 

WF-FaKir BIZNES dla Windows:
 

WF-FaKir dla Windows jest programem przeznaczonym do prowadzenia księgowości w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, usługowych. Może być również z powodzeniem stosowany w jednostkach budżetowych. Charakteryzuje się prostotą obsługi, szybkością i niezawodnością działania. Skutecznie wspomaga prowadzenie ewidencji dokumentów oraz ułatwia analizę wyników finansowych firmy.

WF-FaKir dla Windows zapewnia obsługę wszystkich typów zdarzeń gospodarczych, na każdym ich etapie - począwszy od dekretacji i księgowania dokumentów, poprzez ewidencję VAT i rozrachunków, aż po tworzenie zestawień, analiz i wydruków. W każdym momencie program umożliwia wygodny i szybki dostęp do wszelkich zgromadzonych informacji, przy czym zakres i układ wyświetlanych danych może być precyzyjnie określony przez użytkownika, a w razie potrzeby także zapisany w postaci definiowalnych filtrów i ustawień własnych. Użytkownik może ponadto określić i zapamiętać szereg parametrów związanych z pracą samej aplikacji. WF-FaKir jest pod tym względem bardzo elastyczny - użytkownik ma wpływ na szereg opcji związanych zarówno ze stroną merytoryczną działania programu (algorytmy) jak i jego wyglądem. Pozwala to na dostosowanie programu do specyfiki działania firmy jak i osobistych preferencji. Dostęp do wspomnianych wyżej opcji, jak również do danych gromadzonych w systemie jest precyzyjnie kontrolowany przy pomocy wielowymiarowego systemu uprawnień.

WF-FaKir dla Windows jest funkcjonalną kontynuacją dobrze znanej, obecnej na polskim rynku od kilku lat, wersji DOS-owej programu. Jest on wynikiem połączenia dotychczasowych bogatych doświadczeń firmy, jako producenta aplikacji biznesowych, z możliwościami, jakie daje zastosowanie najnowszych technologii informatycznych. Program jest w pełni kompatybilny ze środowiskiem i interfejsem Microsoft Windows - pracuje pod kontrolą Windows 95, 98, 2000, NT, ME, XP maksymalnie wykorzystując zalety każdego z tych systemów operacyjnych.

 

 

WF-bEST BIZNES dla Windows:
 

Program WF-bEST dla Windows przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji środków trwałych i wyposażenia, naliczania odpisów amortyzacyjnych oraz generowania not księgowych do programu finansowo księgowego.

 

 

WF-GANG BIZNES dla Windows:
 

WF-GANG dla Windows (SQL) jest funkcjonalną kontynuacją, dobrze znanej na polskim rynku, wersji DOS-owej programu. Jest on wynikiem połączenia dotychczasowych, bogatych doświadczeń firmy, jako producenta aplikacji biznesowych, z możliwościami jakie daje zastosowanie najnowszych technologii informatycznych. Nowa wersja programu jest w pełni zintegrowana i kompatybilna ze środowiskiem oraz interfejsem Microsoft Windows. Może pracować pod kontrolą Windows 98, 2000, ME, XP, 2003 Server maksymalnie wykorzystując zalety tych systemów operacyjnych.

 

 

WF-Mag Mobile dla Windows Mobile:
 

WF-KaPeR dla Windows jest systemem przeznaczonym do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji sprzedaży. Program umożliwia obliczanie i drukowanie deklaracji podatkowych, rozliczanie prywatnych samochodów, emisję dokumentów księgowych i wiele innych.

WF-KaPeR dla Windows zawiera mechanizm ewidencjonowania środków trwałych oraz odliczania miesięcznych odpisów amortyzacyjnych. Umożliwia ewidencję wyposażenia zakupionego dla potrzeb firmy nie sklasyfikowanego jako środki trwałe. Program pozwala także na obsługę wynagrodzeń oraz tworzenia deklaracji dla ZUS i Urzędu Skarbowego.

WF-KaPeR dla Windows jest funkcjonalną kontynuacją dobrze znanej na polskim rynku wersji DOS-owej programu, obecnej na rynku od kilku lat. Jest on wynikiem połączenia dotychczasowych bogatych doświadczeń firmy, jako producenta aplikacji biznesowych, z możliwościami, jakie daje zastosowanie najnowszych technologii informatycznych. Program jest w pełni kompatybilny ze środowiskiem i interfejsem Microsoft Windows - pracuje pod kontrolą Windows 95, 98, 2000, NT, ME, XP maksymalnie wykorzystując zalety każdego z tych systemów operacyjnych.

 

This site is designed by kom@kom.com.pl http://www.kom.com.pl